Nawigacja

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012

Wydarzenia sportowe

2017/2018

             Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i  chłopców.

 

W tym roku po raz szósty gospodarzem powiatowych igrzysk dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców  była  SP im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich. Organizatorem zawodów była pani B. Węgrzyn we współpracy z trenerem tenisa stołowego, panem J. Staszem.  Zawody odbyły się 21 lutego 2018r. uczestniczyli w nich  mistrzowie poszczególnych gmin powiatu krośnieńskiego.
Do zawodów przystąpiły 2 drużyny dziewcząt i 4 drużyny  chłopców z następujących szkół: SP w Iwoniczu,  SP w Iwli, SP w Dobieszynie, SP we Wrocance i  SP w Łękach Dukielskich.
Gminę Duklę w kategorii chłopców reprezentowali uczniowie z SP w Iwli, natomiast w kategorii dziewcząt reprezentowały uczennice naszej szkoły w składzie: Maja Krukar (kl. VI), Joanna Czaja (kl. IVb) oraz  Milena Szarek (kl. III).
Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym” zarówno w kat. dziewcząt  jak i chłopców. W wyniku rozgrywek nasze dziewczęta zdobyły I miejsce, natomiast I miejsce w kategorii chłopców zajęli chłopcy z SP w Iwli. Obie drużyny z terenu Gminy Dukla awansowały do dalszych rozgrywek i będą reprezentować powiat krośnieński na szczeblu rejonowym.                                    

Jest to już kolejny awans naszych tenisistów do zawodów rejonowych. Gratulujemy!


  Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym

W dniu 24.01.2018r. na hali widowiskowo- sportowej w Łękach Dukielskich odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych  w kat. dziewcząt i chłopców. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wf .
Do zawodów zgłosiły się tylko 3 szkoły z terenu Gminy Dukla tj.: Dukla, Iwla i Łęki Dukielskie.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

w kat. dziewcząt: Maja Krukar, Joanna Czaja i  Milena Szarek,

w kat. chłopców : Szymon Krężałek, Oliwier Paczosa i Mikołaj Musiał

Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”  z podziałem na chłopców i dziewczęta. W wyniku rozgrywek chłopcy zajęli III miejsce natomiast dziewczęta zajęły  I miejsce w gminie i awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy sukcesu !


1 GRAND PRIX PODKARPACIA SKRZATEK I   SKRZATÓW W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 2 grudnia 2017 r. w Nowej Sarzynie odbył się wojewódzki  turniej  1 Grand Prix Podkarpacia Skrzatów i Skrzatek w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało 13 dziewczynek i 14 chłopców.  Wśród dziewcząt 2 zawodniczki  : Milena Szarek (kl. III SP) i Lena Gac (kl. I SP) reprezentowały  UKS Olimp działający w naszej szkole. Na co dzień trenerem dziewczynek jest pan Jacek Stasz  W wyniku rozgrywek  nasza zawodniczka
Milena Szarek pokonała rywalki i została mistrzynią 1Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym w kategorii Skrzatka. Lenka Gac zajęła w turnieju VI miejsce.  Gratulujemy sukcesu!


II Turniej Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego – sezon  2017/18.

 

28.11.2017 r. na hali sportowej MOSiR w Dukli odbył się II Turniej Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego – sezon 2017/18. W II turnieju wystartowało 47 zawodników (21 chłopców i 26 dziewczynek) ze szkół z Dukli, Tylawy, Iwli, Głojsc  i Łęk Dukielskich. Naszą szkołę reprezentowali Ci sami uczniowie co w pierwszym turnieju. Rozgrywki odbywały się systemem ruskim, przy czym walczono o każde miejsce punktowane. W wyniku rozgrywek nasi uczniowie zdobyli  5 medali za zajęcie od 1- 3 miejsca oraz zgromadzili wysoką liczbę punktów. Po drugim turnieju (drużynowo) nasza szkoła zajmuje I miejsce w kategorii klas V-VII  i II miejsce w kategorii kl. I-IV. W łącznej klasyfikacji generalnej  szkół   utrzymujemy  I miejsce.

Wyniki I turnieju:

 1. Milena Szarek – I miejsce
 2. Joanna Czaja – II miejsce
 3. Kolasa Oliwia – III miejsce
 4. Lena Gac – V miejsce
 5. Oliwier Paczona – VIII miejsce
 6. Szymon Krężałek – IX miejsce
 7. Maja Krukar – I miejsce
 8. Aurelia Gierlicka – III miejsce
 9. Milena Buczyńska V miejsce
 10. Sebastian A. Węgrzyn – V miejsce
 11. Fara Oliwier  - VI miejsce

Wszystkim tenisistom gratulujemy sukcesów!

 


Powiatowe Igrzyska Młodzieży  Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i  chłopców.

 

W dniu 23.11.2017r. na hali SP im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich  odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów była B. Węgrzyn. Nadzór sędziowski sprawował pan Jacek Stasz, trener tenisa stołowego. W zawodach uczestniczyli  mistrzowie poszczególnych gmin powiatu krośnieńskiego. Do zawodów przystąpiło  7 drużyn  chłopców i 5 drużyn dziewcząt z następujących szkół: SP w Iwoniczu,  SP w Zręcinie, SP w Odrzykoniu, SP w Jaszczwi, SP w Kopytowej, SP w Miejscu Piastowym, SP w Jedliczu, SP w Krościenku Wyżnym, SP w Dukli i  SP w Łękach Dukielskich. Gminę Duklę w kategorii chłopców reprezentowali uczniowie z SP Dukla, natomiast w kategorii dziewcząt reprezentowały uczennice naszej szkoły w składzie: Aurelia GierlickaMilena Buczyńska oraz na rezerwie Patrycja Mikosz. Zawody odbywały się systemem ruskim w kategorii chłopców i „każdy z każdym” w kat. dziewcząt . W wyniku rozgrywek nasze dziewczęta  zdobyły II miejsce,  awansowały do dalszych rozgrywek i będą reprezentować powiat krośnieński na szczeblu  rejonowym. I miejsce w kategorii chłopców zajęli chłopcy z SP w Dukli.      

Gratulujemy  sukcesów!

 


Turniej Piłki Nożnej„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

 

Dnia 9 oraz 10 listopada odbył się Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w którym rywalizowały drużyny chłopców w kategori U8, U10 oraz U12 pod Trenerskim okiem Pana Witolda Wiśniewskiego oraz Pana Kamila Kosa.

Pierweszy dzien zmagań piłkarskich rozstrzygał się w kategori U8, w której reprezętowali naszą szkołę: Julia Buryła, Emilia Rogowska, Wiktor Głód, Kuba Bałon, Oliwier Guzik oraz Michał Samborowki. Po emocjonującyh meczach ostatecznie nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

Tego samego dnia do rywalizacji stanęli uczniowie z rocznika U12 w skałdzie: Oliwier Paczosa, Rafał Głód, Adam Kwaciszewski, Oliwia Kostecka, Bartek Kostecki oraz Łukasz Buczyński. Po zaciekłych bojach w finale spotkali się z drużyną MOSIR Dukla gdzie nieznacznie ulegli zajmując drugie miejsce.

Kolejny dzień rozgrywek piłkarskich odbył w kategori U10, w której naszą szkołę reprezętowali: Marcin Głód, Szymon Głód, Filip Kostecki, Dominik Lichtarski, Wiktor Kielar, Hubert Świątek oraz Gościnnie bramkarz Maciej Wiśniewski. Ostatecznie nasza drużyna zdobyła 3 miejsce po bardzo wyrównanych meczch w tej kategori.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom którzy reprezętowali naszą szkołę oraz Panom Trenerom za okazany spokój podczas przekazywania cennych uwag:)))

Zdjęcia


I Turniej Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego – sezon 2017/18

Dnia 31.10.2017 r. na hali sportowej MOSiR w Dukli odbył się I Turniej Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego – sezon 2017/18. W tym roku szkolnym rozgrywki odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: w kat. od I- IV i V- VII. W zawodach nie biorą udziału uczniowie z gimnazjum.

 W I turnieju wystartowało 48 zawodników (21 chłopców i 27 dziewczynek) ze szkół z Dukli, Tylawy, Iwli, Głojsc, Jasionki i Łęk Dukielskich. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników pod opieką pani B. Węgrzyn. Rozgrywki odbywały się systemem ruskim, przy czym walczono o każde miejsce punktowane. W wyniku rozgrywek nasi uczniowie zdobyli   8 dyplomów i 5 medali za zajęcie od 1- 3 miejsca oraz zgromadzili wysoką liczbę punktów.

Na wyróżnienie zasługuje uczennica kl. I,  Lena Gac, która po raz pierwszy uczestniczyła w turnieju i na 12 dziewczynek zajęła IV miejsce. 

Po pierwszym turnieju (drużynowo) nasza szkoła zajmuje I miejsce w kat. klas I- IV i   I miejsce w kat. V-VII.

Wyniki I turnieju :

 1. Joanna Czaja – I miejsce
 2. Milena Szarek – II miejsce
 3. Kolasa Oliwia – III miejsce
 4. Lena Gac – IV miejsce
 5. Oliwier Paczona – VI miejsce
 6. Szymon Krężałek – VII miejsce
 7. Maja Krukar – I miejsce
 8. Aurelia Gierlicka – III miejsce
 9. Milena Buczyńska IV miejsce
 10. Fara Oliwier  - IV miejsce
 11. Sebastian A. Węgrzyn – VI miejsce

Wszystkim tenisistom gratulujemy sukcesów!


Gminne igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym 2017

 

Dnia 26.10.2017r. na hali widowiskowo- sportowej w Łękach Dukielskich odbyły się gminne igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym w kat. dziewcząt i chłopców z klas VII i gimnazjum. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wf . Do zawodów zgłosiło się 5 szkół z terenu Gminy Dukla tj.: Dukla, Jasionka, Iwla, Tylawa i Łęki Dukielskie. 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
w kat. dziewcząt: Aurelia Gierlicka  Milena Buczyńska i Patrycja Mikosz

w kat. chłopców: Piotr Krukar, Oliwier Fara Sebastian Adam Węgrzyn.      

Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”  z podziałem na chłopców i dziewczęta. W wyniku rozgrywek chłopcy zajęli II miejsce natomiast dziewczęta zajęły  I miejsce w gminie i awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy sukcesu !

 

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich
  Zespół Szkół Publicznych
  Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
  Im. Jana Pawła II
  w Łękach Dukielskich
  38-456 Łęki Dukielskie 74
 • 13 43 175 04
  NIP: 684-20-53-833

Galeria zdjęć