2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016

Wydarzenia sportowe

2019/2020

Świetna postawa tenisistek stołowych "Olimpu" przy Szkole Postawowej w Łękach Dukielskich.

24 listopada odbył sie w Dukli II Grand Prix województwa podkarpackiego w kategorii żaków. W turnieju uczestniczyło 33 żaczki. Bardzo dobrze zareprezentowały się dziewczynki. Milena Szarek zajęła pierwsze miejsce, nie przegrywając żadnej gry. Tym samym kwalifikując się na turniej ogólnopolski, który odbędzie się 13 - 15 grudnia w Zielonej Górze. Zaś Lena Gac uplasowała się na szóstym miejscu, jednak jako młodsza w nastepnym roku ma spore szanse na miejsce medalowe.

Zawody szachowe w Iwli

10 października odbyły się zawody szachowe w Iwli. Naszą szkołę reprezentowali: Dudzik Kamila, Jakubik Klaudia, Wojdyła Mikołaj, Guzik Oliwer, Kopa Adrian, Kopa Krystian, Buczyński Łukasz.

Nasza reprezentacja po znakomitej walce zajęła 3 miejsce. Natomiast reprezentacja w młodszej kategorii uplasowała się na
2 miejscu.

Zawody lekkoatletyczne

30 września w Dukli odbyły się zawody lekkoatletyczne. Uczniowie konkurowali w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu krótkim oraz biegu długim.

Nasza reprezentacja trapiona kontuzjami zajęła 6 miejsce.

Zawody w piłce nożnej

14 września w Tylawie odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców. Zawody były przeznaczone dla kategorii starszej. Naszą szkołę reprezentowali: Głód Rafał, Musiał Mikołaj, Buczyński Łukasz, Kopa Rafał, Paczosa Oliwier, Pabis Mikołaj, Kamiński Krystian.

Pomimo kontuzji Rafała Głoda już w pierwszym meczu nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce.