2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014

Wydarzenia sportowe

2018/2019

Zawody tenisa stołowego w Dukli

W Dukli odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopów i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Krukar, Milena Buczyńska, Piotr Krukar, Sebastian Węgrzyn.

Dziewczyny zajęły 1 miejsce,  a chłopcy 2. W łącznej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 1 miejsce.

Zawody lekka atletyka w Dukli

12.10.2018 w Dukli po raz pierwszy zostały zorganizowane zawody lekkoatletyczne. Zawodnicy brali udział w takich konkurencjach jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg krótki oraz bieg długi.

Reprezentacja w składzie:  Białogłowicz Wikroria, Buczyński Łukasz, Dziadosz Paweł, Głód Rafał, Kamiński Krystian, Kielar Kamil, Kolasa Oliwia, Kopa Krystian, Krukar Maja, Mikosz Patrycja, Pabis Mikołaj, Paczosa Oliwier, Pasterkiewicz Piotr, Poradyło Emilia, Sięka Kacper, Solińska Oliwia, Świątek Kornelia, Wasiak Jagoda, Węgrzyn Marcelina, Węgrzyn Sebastian.

Łęki Dukielskie zajęły V miejsce.

Zawody  - Piłka nożna chłopców gimnazjum w Tylawie

18.09.2018r. w Tylawie odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców 5+1

Reprezentacja Łęk Dukielskich stawiła się w najmocniejszym składzie: Dziadosz Paweł, Musiał Jakub, Szpiech Dawid, Kielar Kamil, Rogowski Mateusz, Sięka Kacper, Węgrzyn Sebastian, Pasterkiewicz Piotr, Węgrzyn Dawid Tomasz, Fara Oliwier.

Zawodnicy naszej reprezentacji byli w wyśmienitej formie co przekładało się na wyniki:

Łęki Duk.  -  Wietrzno   3:0

Łęki Duk. – Iwla             6:0

Łęki Duk. – Dukla          2:0

Półfinał :

Łęki Duk. – Jasionka     1:0

W finale zmierzyliśmy się z bardzo dobrze dysponowaną drużyną Tylawy -  0:0 w regulaminowym czasie. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały rzuty karne 1:3.