2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016

Wydarzenia sportowe

2018/2019

I Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 31 maja odbył się I Turniej o Puchar Dyrektora SP w Łękach Dukielskich. Do turnieju w tenisie stołowym zgłosiło się 24  zawodników. W kategorii starszej wyniki przedstawiają się następująco:

Trzecie Grand Prix Podkarpacia żaków w tenisie stołowym

10 marca 2019 roku uczennice naszej szkoły wyjechały pod opieką Pana Jacka Stasza na zawody w tenisie stołowym. Rozgrywki odbywały się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie. W zmaganiach wystartowało 68 uczestników: 32 dziewczynki i 36 chłopców. Rozgrywki były emocjonujące, a wyniki przyniosły wiele satysfakcji i zadowolenia. Nasze zawodniczki zajęły czołowe miejsca. I miejsce zdobyła Milena Szarek z kl. IV, a II miejsce Joanna Czaja z klasy Vb. Dziewczynki zakwalifikowały się do rozgrywek ogólnopolskich. Gratulujemy! ZDJĘCIA

Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Burmistrza Dukli

24 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział pod opieką pana Witolda Wiśniewskiego i pana Kamila Kosa w zawodach narciarskich o Puchar Burmistrza Dukli. Zawody odbyły się na Chyrowej . Oprócz zjazdów konkursowych uczestnicy mogli szusować po stoku do godzin popołudniowych. Organizatorzy zadbali również o ciepły poczęstunek.
Uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca na podium:
III miejsce - Mikołaj Pabis w kategorii 2008-2007
III miejsce - Marcelina Węgrzyn w kategorii 2006-2005

Gratulujemy!

Szkolna liga tenisa stołowego w kategorii indywidualnej

22 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział pod opieką pana Jacka Stasza w zawodach tenisa stołowego w ramach Szkolnej Ligii Sportowej w kategorii indywidualnej . Wyniki przedstawiają się następująco:

II miejsce - Piotr Krukar

Ponadto w zawodach uczestniczyli: Oliwier Paczosa, Sebastian Węgrzyn i Oliwier Fara

Zwycięzcom
gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody badmintona w Dukli

W dniu18.12.2018 odyły się zawody w Badmintonie w Dukli. Naszą szkołę reprezentowali : Białogłowicz Wiktoria, Solińska Oliwia, Kwaciszewski Adam oraz Głód Rafał.

Dziewczyny po zaciętych pojedynkach zwyciężyły w swojej kategori, chłopcy uklasowali się na 6 miejscu.

Zawody tenisa stołowego w Dukli

W Dukli odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopów i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Krukar, Milena Buczyńska, Piotr Krukar, Sebastian Węgrzyn.

Dziewczyny zajęły 1 miejsce,  a chłopcy 2. W łącznej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 1 miejsce.

Zawody lekka atletyka w Dukli

12.10.2018 w Dukli po raz pierwszy zostały zorganizowane zawody lekkoatletyczne. Zawodnicy brali udział w takich konkurencjach jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg krótki oraz bieg długi.

Reprezentacja w składzie:  Białogłowicz Wikroria, Buczyński Łukasz, Dziadosz Paweł, Głód Rafał, Kamiński Krystian, Kielar Kamil, Kolasa Oliwia, Kopa Krystian, Krukar Maja, Mikosz Patrycja, Pabis Mikołaj, Paczosa Oliwier, Pasterkiewicz Piotr, Poradyło Emilia, Sięka Kacper, Solińska Oliwia, Świątek Kornelia, Wasiak Jagoda, Węgrzyn Marcelina, Węgrzyn Sebastian.

Łęki Dukielskie zajęły V miejsce.

Zawody  - Piłka nożna chłopców gimnazjum w Tylawie

18.09.2018r. w Tylawie odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców 5+1

Reprezentacja Łęk Dukielskich stawiła się w najmocniejszym składzie: Dziadosz Paweł, Musiał Jakub, Szpiech Dawid, Kielar Kamil, Rogowski Mateusz, Sięka Kacper, Węgrzyn Sebastian, Pasterkiewicz Piotr, Węgrzyn Dawid Tomasz, Fara Oliwier.

Zawodnicy naszej reprezentacji byli w wyśmienitej formie co przekładało się na wyniki:

Łęki Duk.  -  Wietrzno   3:0

Łęki Duk. – Iwla             6:0

Łęki Duk. – Dukla          2:0

Półfinał :

Łęki Duk. – Jasionka     1:0

W finale zmierzyliśmy się z bardzo dobrze dysponowaną drużyną Tylawy -  0:0 w regulaminowym czasie. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały rzuty karne 1:3.